مارک زوکربرگ استفاده می شود به می خواهید همه به مانند Facebook. در حال حاضر او مراقبت می کند دیگر.

از Facebook مدیر عامل شرکت هشدار داده است که در این سال او را قوی موقعیت های بحث برانگیز در مسائل مربوط به خود شرکت است. او ساخت پس از تغییر حال گفت که در دهه گذشته Facebook نبود ارتباط برنامه های خود را به وضوح به دلیل مدیریت آن بیش از حد نگران توهین به مردم است.

“این منجر به برخی از مثبت اما کم عمق احساسات نسبت به ما و پس از آن به سمت شرکت” زوکربرگ گفت: در یک درآمد تماس در روز چهارشنبه. “و هدف من در این دهه آینده را نمی توان دوست داشت اما به درک. از آنجا که به منظور اعتماد مردم نیاز به دانستن آنچه شما برای ایستادن.”

Mark Zuckerberg has become a favourite punching bag for politicians, regulators and even celebrities. Now he's changing tack.

مارک زوکربرگ تبدیل به یک مورد علاقه کیسه بوکس برای سیاستمداران تنظیم کننده و حتی مشهور است. در حال حاضر او در حال تغییر رویه.اعتبار:بلومبرگ

بیش از دهه گذشته Facebook سرمایه گذاری به شدت در نظارت بر اینکه آیا این شرکت و اجرایی آن تیم دوست شد و مورد احترام و یا نوآورانه در نظر گرفته شود. این یک ورزش است که به نظر می رسید به اندازه یک غول تکنولوژی است که ایجاد نمادین “مانند” را فشار دهید و گام در monetising کاربران ،

تبلیغات

این شرکت به طور منظم نظرسنجی از کاربران در مورد آنچه آنها فکر می کنم در مورد Facebook و پرسید: اگر آنها بر این باورند که ساخت یک تاثیر مثبت در جهان است. زوکربرگ استخدام speechwriters و مشاوران با تجربه سیاسی. در سال 2017 زوکربرگ رفت و در چند حالته تور به کارخانه ها و مزارع و شام, عکاس حرفه ای در دو — یک جذابیت توهین آمیز بود که تشبیه به انتخابات ریاست جمهوری است.

استراتژی را کار نکرده است. زوکربرگ تبدیل به یک مورد علاقه کیسه بوکس برای سیاستمداران تنظیم کننده و حتی مشهور است. این شرکت در زیر آمده است آتش از همه طرف به طور همزمان رو نقد است که آن را اجازه می دهد تا آسیب رساندن به اطلاعات غلط به گسترش بیش از حد به سرعت و حملات آن moderation of users’ posts مقدار به سانسور.

هدف من در این دهه آینده را نمی توان دوست داشت اما به درک. از آنجا که به منظور اعتماد مردم نیاز به دانستن آنچه شما برای ایستادن.

مارک زوکربرگ

برخی از توجه داشته باشید که Facebook مدل کسب و کار متکی ترسناک سطح نظارت از کاربران خود را در حالی که دیگران در مقابل فشار برنامه های این شرکت برای رمزنگاری داده ها در آن برنامه های پیام رسانی گفت که حرکت را ایجاد یک پناهگاه برای شکارچیان و جنایتکاران.

زوکربرگ می گوید: آن زمان برای او را به طرف. او فشار برای رمزگذاری او گفت: “در برابر کسانی که می گویند که حفظ حریم خصوصی بیشتر کمک می کند تا مردم بد”. او همچنین با هدف محدود کردن Facebook کنترل بیش از آنچه که مردم می گویند و چگونه آنها را سازماندهی در شبکه های اجتماعی است.

و او را به دفاع از Facebook تبلیغات مبتنی بر مدل کسب و کار است که اگر آن را متکی بر داده های کاربر او گفت: برابر است با “ایستاده تا برای خدمت هر فرد در جهان” نه فقط کسانی که قادر به پرداخت هزینه اشتراک.

“این موقعیت نیست همیشه محبوب خواهد بود اما من فکر می کنم این مهم است برای ما به این بحث سر است،” “بنابراین انتظار می رود که این سال است.”

این مسائل بحث های عمومی نیست قبل از هر چیز در ذهن سرمایه گذاران. در درآمد تماس در روز چهارشنبه آنها را تحت فشار قرار دادند Facebook به افشای بیشتر در مورد آخرین طرح های رشد فراتر از تبلیغات در شبکه های اجتماعی به خوراک خبری است. سهام این شرکت کاهش یافت و 6.1 درصد روز پس از نگرانی ها در آن رشد می کند و تبدیل به گران تر.

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de